(I realized after that post that I still had this cute jadeite vase. It is a keeper.)
At the risk of sounding like I am bragging - I'm gonna tell you what the final totals were.
6 Glasses - $167.00
3 bowls - $26.00
1 Glass - $18.25
Total = $211.25 for some glasses I think I paid $5 for and bowls that I honestly can't recall where they came from so I'm sure they didn't cost me too much!
Again, WOW! is about all I can say!
KayteeJane
![Pin It](http://chykalophia.com/images/pinit-compact.png)
![Best Blogger Tips](http://3.bp.blogspot.com/_rKG-ziTSNUQ/TQ5eV0U0EiI/AAAAAAAACik/xo2eFaDbfrE/s1600/best+blogger+tips.png)
you are invited to follow my blog
ReplyDelete